Сергій Шишкін після понад річної перерви зустрівся з київською публікою у клубі «Underground Music Hall».
Були помічені: Тельнюк: Сестри, Брати Капранови,Едуард Драч, Оксана Яблонська «Севама», Анатолій Сухий, Олеся Мудрак-Ковалівна, молодий гурт з мого рідного Володимира - Етнаterra, та Гриць Лук`яненко з Василем Карапульком - фірмовий ШиКаЛук.
Фото від Пана Літтла
19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности