Сергій Шишкін після понад річної перерви зустрівся з київською публікою у клубі «Underground Music Hall».
Були помічені: Тельнюк: Сестри, Брати Капранови,Едуард Драч, Оксана Яблонська «Севама», Анатолій Сухий, Олеся Мудрак-Ковалівна, молодий гурт з мого рідного Володимира - Етнаterra, та Гриць Лук`яненко з Василем Карапульком - фірмовий ШиКаЛук.
Фото від Пана Літтла
19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності