UnderMount

Карман

Тренд 2 тис. переглядів Like 56

На честь свого триріччя UnderMount - альтернативна рок-група з Києва випустила свій дебютний кліп, який був знятий на пісню «Карман». Відеоробота ілюструє те, ким насправді є музиканти з underground і, як вони перетворюються після чергового підключення своїх інструментів.

Про що пісня «Карман»: Цей сингл про мрії, про те, як не втратити себе, коли потрібно постійно на щось збирати і кудись бігти. «Карман» про те, що змушує нас прокидатися вранці. Для когось це улюблена справа, а для кого-то кохана людина. Кожен знайде в цій пісні, щось своє, як і в інших треках UnderMount.

Історія кліпу: Вперше ми задумалися про зйомки кліпу влітку 2018, і з тих пір «понеслася». Тільки етап підготовки зайняв у нас півроку. Ми поспілкувалися з різними продакшн і переслухали багато ідей перед тим, як знайшли, що шукали. Спасибі нашому режисерові Костянтину Маркову і оператору Дмитру Тихончук за прекрасно виконану роботу.

Офіційно зйомки тривали з 30 грудня 2018 року - 31 травня 2019.

Процес роботи вийшов таким довгим через неодноразове перенесення зйомок. Наприклад, коли ми відзняли вже половину матеріалів, ми зрозуміли, що хочемо змінити звучання пісні. Спочатку «Караман» був написаний в стилі deep house, але у нас не виходило качати під нього в кадрі. Тому ми поставили проект на паузу і повернулися в студію, щоб зробити трек, під який неможливо буде стояти на місці.

Чого коштував «Карман»? В першу чергу, робота над кліпом коштувала півтора року, тобто половину існування групи. Потім вже купу грошей і сил, в тому числі, витрачених нашими друзями і знайомими. Чому ми постійно говоримо про час? Тому що, без лейблів і продюсерів, колективи з underground дуже багато часу витрачають трохи на музику, а на пошук ресурсів для її реалізації.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯРЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії