За підсумками цьогорічної церемонії вручення музичної премії «Непопса» кращими дебютантами 2009 року визнано групу «Vперше Чую». 8 квітня в Києві музиканти урочисто отримали бронзову статуетку «Непопса» та диплом музичної премії
«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России