«Ми ніколи не прагнули працювати з усіма, хто нам подобається. Іноді досить просто дружби і мінімального концертного співпраці. Але, зараз така кількість крутих колективів в Україні, що ми не в силах себе стримувати. Ось першою ластівкою стануть Shadazz»
«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России