Білоцерківський гурт створений наприкінці 2008 року двома рідними братами Ксандром та Семом – «БраZерс». Стиль, яким характеризують музиканти свою творчість, є power-pop-rock-electronica. Хлопці встигли вже відіграти на багатьох майданчиках, взяти участь у кількох цікавих проектах. Окрім власної творчості, музиканти стали відомі і завдяки кліпу на пісню В. Цоя «Я иду по улице». Але про все – детальніше учасники гурту
19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности