Київський deftones-party - репотраж з місця тусовки, або, присутність каліфорнійців не обов'язково, головне щоб були українці
18 грудня в столиці нашої держави, а саме - в прогресивному київському клубі «Торба» відбулася музична вистава під кодовою назвою DEFTONES-party. На жаль, справжні DEFTONES на вечірку так і не приїхали, та і взагалі - навряд чи вони знають про існування якоїсь «Торби». Але, якщо ці каліфорнійці все ж колись зберуться до Києва, повний аншлаг їм гарантовано. Ну, що там ще буде в майбутньому - наразі ж дозвольте розповісти про теперішнє, а точніше - про недавнє минуле.
DEFTONES-party зібрала в одну купу такі не досить відомі київські команди, як «Нейрула»,
Шановні, в цьому місці я запропоную вам всістися зручненько та ввімкнути уяву, бо таку купу нефорів мої очі вже давненько не бачили. Знаю, що цю статтю можуть читати бабусі та дідусі, у яких, напевно, вже з'явилося таке питання: «Хто ж такі ці нефори»? І щоб вони цим питанням не турбували своїх «продвинутих» онуків, я тут же дозволю собі дати маленьку відповідь. Нефор - це таке незрозуміле створіння: на його макітрі можуть бути прикольні «причесони», наприклад, якийсь там ірокез нестандартного кольору, або ж макітра може взагалі бути безволосою. На обличчі нефора вчеплені різноманітні залізяки (так званий пірсинг), одяг будь-який - зі смаком і без нього, а хоч би й шкільна форма, яку носили ще в не досить далекому Радянському Союзі…
Стосовно самої party. Першим з'явився на очах у враженого натовпу гурт «Нейрула». І тут почалося! Відразу під сценою зібралися скажені слемери, які слемували всіх і все так, що іноді ставало не по собі. Не те, що я боявся, що й мене туди затягне (хоча такі спроби були), просто ті чувачки так хитали своїми макітрами та пхалися між собою, що з'являлося враження - ось трішечки і хтось із них таки щось собі розтрощить. На превелике щастя, протягом всього вечора цього не трапилося, а якщо й трапилося - то я не бачив… «Нейрула» відіграла важкувату програму. Сподобався драмер, який не просто грав руками - він грав усім своїм не дуже великим тілом. Також були прикольні вставочки від вокаліста, правда, він робив їх не ротом, а використовував для цього
Програма гурту
Тепер знову про виступи, а саме - гурт «Izverquill». Не знаю, як іншим, але на мій суб'єктивний погляд команда викликала наступні асоціації: «Amatory», «7 раса» та «Психея». Вокаліст не дуже попадав в ноти, а навіщо взагалі попадати, головне - скримувати! На завершення виступу «Izverquill» в клубі стояв страшний шум - незрозуміло чому почав фонити бас, у бідолашної дівчини (на той вечір - «звукача») очі стали ще більшими.
Нарешті на сцену випхалися гості - первомайський гурт «TeenSpiriT». Буду відвертим, кількість слемірів поменшала. Авжеж, «Дух Молоді» в Києві вперше, і навряд чи кому з киян доводилося його десь або колись бачити чи чути, не враховуючи декількох друзів. Не зважаючи на цей прискіпливий факт, первомайські альтернативщики не впали обличчям в багнюку, хоча, правильніше буде сказати - у сніг (бо на той час у Києві було сніжно). Також не можна не зазначити того, що під час виконання «TST» їхньої прикольної пісеньки «ВМХЛ» на обличчях хлопчиків та дівчаток з'явилося приємне здивування…
А хедлайнерами, як я вже на початку зазначав, були іванофранківці - гурт «Карна». Хлопці довгенько налаштовували інструмент, до речі, це була єдина команда, яка в той вечір мала свого «звукача». Вокаліст дуже сильно хотів себе почути у моніторах. Не отримавши бажаного результату, хлопці все ж почали грати, їх хватило тільки на одну композицію. Далі з вуст вокаліста пролунало щось приблизно таке: «Шановні, ви поки нікуди не розходьтеся, купіть собі цигарок та пиво, а ми тим часом спробуємо приборкати апарат». Спроба тривала приблизно 15 хвилин, потім вокаліст заявив: «Ми зіграємо одну пісню, і якщо справи не підуть на краще, ми припинимо грати». Але не припинили - відіграли десь зо три або й чотири пісні, включно і DEFTONES, після чого й покинули сцену. Ось слова гітариста: «Ми грали у трьох країнах, і такої »ніякої« організації ще ніде не зустрічали». На цьому вечірка під назвою DEFTONES-party, була закінчена.
P. S.: Коли покидав клуб, побачив таку картину: Юрко (організатор party) с пригніченим обличчям сидів на сцені та порпався у барабанах. Вокаліст «Карни» точнісінько с таким же обличчям сидів за стійкою бару. Хто правий, а хто винний? Вирішувати точно не мені, але якщо б «звукача» не забрала «Швидка», може все було б інакше?
Ч. Барабанов
Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан