К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Сьогоднi: Джем FM грає та показує панк!

26.03.2009 · Анонсы

26 березня радіостанція ДжемFM та мережа закладів Docker запрошують на чергову вечірку благодійного арт-проекту Кращі Люди. Того дня радіопрограма «Овочі-Фрукти» окрім традиційної презентації найяскравіших українських непопсових груп, ще представить нові відеороботи.

Рівненська група Ot Vinta під час вечірки влаштує ексклюзивну презентацію кліпу на дитячу колискову - Пісню Конвалій. «Ми відчули що саме зараз дітям та дорослим не вистачає чогось дійсно теплого, весняного і доброго. І «Пісня конвалій» ідеально підходить для цього», - пояснює фронтмен «гвинтів» Юрій Журавель. У відеовтіленні «Пісні конвалій» будуть поєднані зйомки та анімація. Над мальованою частиною кліпу працює Юрій Журавель, за плечима якого вже є досвід створення двох хітових анімаційних роликів - «Не мала баба клопоту…» та «Опля-картопля». Режисером відео зйомок виступив львівський кліпмейкер Тарас Химич. В кадрі OT VINTA завершують свій виступ та лишають сцену під оплески фанів. Опинившись в гримерці вони засинають і, в решті решт, все перетворюється на дитячий казковий сон.

Не сон, а панківський «Сеанс Колективної Галюцинації В Джакузі» представить білоруське творче об’єднання «Дети Солнца». Гості з Мінську покажуть прем’єру від www.sa-si.tv анімаційний фільм «Never Again».

І представлять відео-інсталяції «ПАНК ТВ –The Best». Широкому колу глядачів і слухачів «Дети Солнца» відомі по творчості засновників об’єднання – групі «Ляпис Трубецкой», серіалам «Саша І Сирожа» (телеканал М1), «Желтуха» (телеканал Кіно) та іншим гучним перфоменсам.

В боргу не залишиться і чернівецький запальний гурт Гуцул Каліпсо. Радіостанція ДжемFM привідкриє завісу секретності над панківським радіо-шоу, ведучими якого стануть «гуцули» Бодя (Богдан Федчук) та Рудік (Андрій Рудик). Новий проект має всі шанси стати однією з вибухових програм наступного радіо-сезону. Свою появу на вечірці проекту «Кращі Люди» Гуцул Каліпсо називають поверненням після зимової клубної сплячки. Група не так часто виступала, адже працювала над новим матеріалом, який вперше представить саме в Києві.

26 березня радіостанція ДжемFM також представить нового ведучого музичних новин НЕПОПСА, адже теперішня ведуча Олена Львова відправляється в декретну відпустку. За чотири роки свого існування у працівників ДжемFM народилося вже 10 дітей. Цього року на 95,6 чекають на появу ще двох малюків. Свій четвертий день народження Джем FM святкуватиме 2 квітня на Урочистій Церемонії Вручення Музичної ДжемFM-Премії НЕПОПСА.

Найближчі події ДжемFM:

2 квітня, клуб Docker Pub 2-а Церемонія Вручення Музичної ДжемFM-Премії Непопса: Братья Карамазовы, SuperDivka, С.К.А.Й., Riffmaster, АнтитілА, Крихітка Цахес, Дизель feat Новий Союз Мотор’ролла.

9 квітня, клуб Dockers ABC благодійний арт-проект Кращі Люди: Навколо Кола & Друга Ріка


 
ПУБЛИКАЦИИ
Київ прокидається після концертного карантину
АНОНСЫ
Київ прокидається після концертного карантину
23.11.2009

Після перерви на карантин арт-проект Кращі Люди поновить свою діяльність 26 листопада одразу з подвійної презентації. Під час чергової вечірки в клубі Docker's ABC відбудуться виступи груп Гапочка та Gouache, які представлять свої нові відеороботи та пісні.

Второй сезон «Кращих людей» открыт
ФОТО
Второй сезон «Кращих людей» открыт
21.10.2009

Презентация второго сезона проекта «Кращi люди» состоялась 15 октября в Докер Пабе. В рамках презентации прошел благотворительный концерт, цель которого — сбор средств для ремонта пострадавшего от поджога арт-центра «Я галерея»

Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
АНОНСЫ
Благодійний концерт в підтримку ЯГалереї
12.10.2009

Другий сезон арт-проекту «Кращі Люди» відкриється 15 жовтня у столичному Докер Пабі зі спеціального благодійного концерту, збір від якого піде на відбудову нещодавно спаленого арт-центру Павла Гудімова ЯГалерея.

РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
НОВОСТИ
Фронтмены групп The Gitas и O.Torvald – представили общую песню
02.05.2022

«Досить» – это гимн воинам, которые сейчас защищают украинскую землю и независимость от военной агрессии России