16 жовтня відкриття серії благодійних рок-вечірок, організованих радіостанцією ДжемFM, відвідали кращі вітчизняні непопсові музиканти. Сенсацією першої рок-вечірки став прихід легенд світового року – гурту «Deep Purple», які схвально оцінили виступ гуртів «Таршис» і «Диверсанти».В конце апреля одна из самых популярных радиостанций Украины отметила маленький, но важный юбилей - 5 лет эфира. Со сцены Дворца Спорта выступили с поздравлениями ВВ, Сплин, Мумий Тролль и БИ-2
Якщо ви не хочете проґавити дивовижне (як обіцяють) шоу за участі гурту Пікнік і Вадіма Самойлова з Аґати Крісті – вам знову до Джему
19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности