| 1. | Я говнарь |
| 2. | Новогодняя |
| 3. | Пить-плакать (feat. Чилий) |
Третий альбом группы продолжает традиции предыдущих двух. Это жесткий стеб над людскими пороками, клише, так называемыми мемами и т.д.
«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії