РЕДАКТИРОВАТЬ
Sacred Sun

Sacred Sun

Все почалось в 2007 році. Олег вже грав в музичному гурті, але внаслідок розбіжностей між музикантами, гурт розпався. Проте барабанщик хотів продовжувати музичну діяльність, і тому разом з бас-гітаристом вирішили створити новий музичний проект з жіночим вокалом. Розпочались активні пошуки. І ось, випадково, двоюрідна сестра Олега знайомить музикантів зі своєю подругою Олександрою. Дівчина вразила музикантів своїм вокалом, вони просто не змогли встояти.

Наступні пів року музиканти грали втрьох, без гітариста. В цей час була написана перша пісня «Human’s being». Але нестача гітариста давала про себе знати. Незабаром друг Олександри знайомить музикантів зі своїм одногрупником. Досвіду гри в гурті у нього ще не було, а вчитися грати на гітарі він почав нещодавно. Проте наявність музичного потенціалу та величезного бажання грати все ж перемогли. Ігор виявився чудовою людиною, тому музиканти досить швидко стали гарними друзями.

Але, на жаль, музичні смаки бас-гітариста змінилися і музиканти залишилися втрьох. Репетиції продовжувались недовго, так як Ігор поїхав до США. В цей час барабанщик разом з вокалісткою напрацьовували матеріал. Після повернення гітариста гурт розпочав активну творчу діяльність. За пів року було написано сім пісень. Але все ще не вистачало бас-гітариста...

Музиканти грали з багатьма бас-гітаристами, але так і не знаходили підходящого. Поки не познайомились з Євгеном. Він і став нинішнім бас-гітаристом гурту.

Наразі гурт займається концертною діяльністю.

Далі буде...

Склад гурту:
Кисельова Олександра – вокал;
Заіка Ігор – гітара;
Алібегов Євген – бас-гітара;
Крюков Олег - ударні.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії