Формування цього київського колективу почалося ще у 2010-му. Декілька років пішло на пошук власного звучання. Як наслідок – презентація першого веб-синглу «Живи на Межі» у березні 2013-го. До осені хлопці виклали ще 3 сингли у мережу. 13 листопада цього року відбувся реліз дебютного міні-альбому «50/50». Наразі хлопці працюють над новим матеріалом, якого можна чекати вже навесні 2014 року. А також планують відзняти декілька професійних кліпів. Про життя гурту та його плани нам розказав фронтмен «13» Олег Михайловский
19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності