Почути нові пісні буде можливість 29 квітня в столичному Bingo на фестивалі «Сокира Перуна ХХ»
Sunrise стане першим українським metal-гуртом, що зіграє повноцінну авторську програму з оркестром. Виступ відбудеться 8-го лютого в столичному клубі Bingo
Рок-гурт Обійми Дощу, впевнено заявивши про своє повернення в український музичний простір із новим альбомом «Сон», потішить слухачів великим сольним концертом з оновленою програмою