Нарешті гурт «Дикі Серцем», який заснований ще у 2009 році, випустив свій дебютний повноформатний альбом. З часу заснування гурт встиг багато де пограти, багато записати аудіо, багато зняти відео, прозвучати у фільмах… Тому вихід альбому – цілком логічний. Бо ж скільки можна відтягувати? Але не одним альбомом живе гурт. Чим ще – про це розказав лідер «Диких Серцем» - Роман Милян