«Гайдамака.UA» матиме статус «зони вільної від алкоголю»

02.09.2010 · Анонси

 МО «Остання Барикада»прийняла рішення, що ФЕСТИВАЛЮ ПОВСТАНСЬКОЇ ТА ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «ГАЙДАМАКА.UA» що проходитиме 24-26 вересня в м. Ірпінь Київської обл., матиме статус «зони вільної від алкоголю».

Рішення прийнято остаточно і оскарженню не підлягає !!!

Наголошуємо, що «Гайдамака.UA» - не просто черговий фестиваль Барикади, а фестиваль «повстансько-патріотичної пісні»

Окрім того, фестиваль присвячено 20 річниці студентського голодування, «Студентській революції на граніті», пам'яті жертовності за Свободу і Незалежність України.

Буде багато відкритих лекцій, зустрічей з громадськими діячами, дискусій.

МО «Остання барикада»  запрошує на цей фестиваль лише людей свідомих. А ті, хто хочуть набухатися - можуть це зробити деінде!!!

P.S.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день підтверджено участь: «Гайдамаки», «ТНМК», «OT VINTA», запрошено «Тартак» «Мертвий півень» Едуард Драч «Рутенія» та інш.

P.S.S.

Організатор фестивалю «Гайдамака.UA»:  МО «ОsтаNNя барикада»


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!